Destek Hattı 0532 768 29 57
Ücretsiz Kargo
about-img

Ahşap ürünler ,metal yada beton ürünlerden çok farklı özellikler taşıyan bir madde olduğundan ve kısa zamanda yamulma, çatlama, şekil değiştirme gibi reaksiyonlar gösterebildiğinden kaliteli olmasına özen göstermekteyiz ve bu nedenle 1.sınıf ağaçlardan elde edilen ürünleri kullanmaktayız.
Ahşap ürünlerin imalatında kullanılan ahşap kadar sarf malzemeleri olan metal bağlantı malzemeleri, yapıştırıcı ürünler ve koruyucu kimyasallarında dünya markası olan firmaların ürettiği ürünlerden olmasına özellikle özen göstermekteyiz.

Kullanmakta olduğumuz ürünlerin kaliteli olması fiyatlarımızı piyasa fiyatlarının üzerinde tutmaktadır. Ancak ahşap gibi reaksiyonlar gösterebilen maddelerin yapımında kalitenin maksimum düzeyde olmasına özen gösterilmesi gerekliliğine inanmaktayız. Zira kalitesiz ürünler ile yapılan ürünler çok kısa bir zamanda kırılıp dökülmeye ve bozulmaya mecburdur.

Bütün imal edilen ürünlerimize herhangi bir mal değil sanat gözüyle bakmaktayız ve bunun gerektirdiği gibi yüksek kaliteli el işçiliğinin detaylarını yoğun şekilde hissettiren ürünler imal etmekteyiz. Ceviz, kestane, meşe, ladin, sapelli, mazel, bazı ithal ve diğer cins ağaçları bünyemizde bulundurmaktayız.

Sektörde örnek, yüksek kaliteli el işçiliği, detay ve ayrıntının birleştiği tamamen doğal ahşaptan masa, sehpa ve imalatı mümkün olan diğer tüm dekorasyon ürünlerini imal edilip müşterilerimize sunmaktayız.

Omca Tasarım Mobilya Aksesuar Firması olarak prensiplerimizin başında kaliteli ürün yapmak ve teslimat sonrası hizmet vermeye devamlılık göstermek vardır. Ahşap ürünlerde kaliteden ödün verilmesine karşı olan bir firma olarak, sizleri de Omca Tasarım ailesinin birer üyesi yapmaktan keyif duyacağımızı belirtmek isteriz.